Vážení zákazníci, Radi by sme vás informovali, že z technických príčin bohužiaľ nemôžeme tento týždeň odosielať objednávky. Očakávame, že náš e-shop bude plne obnovený v druhej polovici budúceho týždňa. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti a ďakujeme vám za trpezlivosť a pochopenie. S úctou, Stmoriz.sk

Recenzie

Tu je niekoľko nezávislých recenzií od našich spokojných používateľov:

Pre mňa je to jednoducho najlepšia pena a som s ňou naozaj spokojná. Penu som naniesla v strede a stále som získala peknú farbu, ktorá rovnomerne vybledne bez akýchkoľvek škvŕn. Takže za mňa určite odporúčam!
Recenzia z Onceuponatimeblog.com

Pena má ľahkú textúru, tmavú farbu a výborne sa rozotiera, čo je pre mňa pri samoopaľovacích prípravkoch veľmi dôležité. Len tak sa produkt rovnomerne rozotrie a predíde sa vzniku nevzhľadných škvŕn. Na samoopaľovacích prípravkoch St. Moriz najviac oceňujem ich vynikajúce roztieranie - je naozaj ľahké a jednoduché. Príjemná vôňa je tiež skvelá, určite sa nemusíte obávať bežného zápachu, ktorý majú niektoré samoopaľovacie prípravky. Pre mňa je to určite vynikajúci produkt. Opaľovanie má peknú, prirodzenú farbu bez nežiaducich škvŕn, ktoré vytvárajú aj niektoré samoopaľovacie prípravky.
Recenzia z CoolBrnoBlog.cz

Vyskúšala som už veľa samoopaľovacích prípravkov, ale tento je naozaj bezkonkurenčný. Je vo forme peny, takže sa ľahko nanáša a rýchlo schne. Je tónovaný do hneda, takže opálenie je viditeľné už pri nanášaní, vidíte, kde ste ho ešte nenaniesli. Farba nie je oranžová, ale prirodzene hnedá. Nevonia tak zle ako iné krémy. Zmýva sa postupne a nie v tabuľkách. Pri nanášaní musíte používať gumové rukavice, hnedá farba sa ťažko dostáva z rúk. Nezaznamenala som žiadne škvrny na oblečení. Balenie vydrží pomerne dlho v porovnaní s inými výrobkami s rovnakým obsahom.
Jezika recenzie na Omlazeni.cz

Opaľovacia pena St. Moriz je skvelý výrobok na samoopaľovanie. Hodnotím plným počtom bodov, nemám sa na čo sťažovať. Používam ho už dva roky a určite sa k nemu vrátim na ďalší rok. Nezanecháva moju pokožku oranžovú ako iné samoopaľovacie prípravky, ktoré som vyskúšala a s ktorými sa nemôžem porovnávať. Rýchlo schne, nefarbí oblečenie. Moja pleť je krásne hnedá, výdrž je veľmi dobrá. Všetci chvália :)
Nika recenzie na testovanie kozmetiky

Super samoopaľovacia pena. Používam tmavú verziu a spokojnosť. Dáva mi pekné hnedé opálenie, možno trochu bronzové.
Recenzia z blogu Cosmetics Reviews

Penu som prvýkrát vyskúšala asi pred mesiacom a môžem ju len odporučiť. Je to naozaj pekná farba, krásna hnedá. Vydrží približne päť dní, ale pri pravidelnej aplikácii o niečo dlhšie. Doma mám už druhý a som s ním spokojná :)
Recenzia z Kosmetika.cz

Určite ste o tejto značke samoopaľovacích prípravkov veľa nepočuli, čo je škoda, pretože je naozaj dokonalá, a predsa ju takmer nikto nepozná. Používam tmavý odtieň. Veľkou výhodou oproti iným samoopaľovacím prípravkom je farba, pretože tu nevznikajú škvrny ani oranžový vzhľad. Je to naozaj nádherná hnedá farba a farbí hneď po nanesení, takže výsledok vidíte hneď po použití. :) Nespočetné množstvo ľudí si pochvaľovalo toto umelé opálenie (jeden chlapík si dokonca myslel, že som z Brazílie :D). Ďalšou výhodou je dĺžka výdrže. Možno si myslíte, že keďže ide o penu, zmizne v okamihu, ale opak je pravdou.
Recenzia z blogu Journal of Twins

Jednoznačne najviac spokojná som so samoopaľovacou penou St. Moriz - Dark. Krásna bronzová farba ako more bez žltkastých alebo oranžových odtieňov. Nezanecháva škvrny a príjemne vonia.Žiadny typický samoopaľovací zápach. Je to tmavá pena, takže okamžite vidíte, kde ste natretí, takže nehrozí žiadne "neopálené" miesta.Odporúčam kúpiť aj aplikačnú rukavicu. Jedným slovom, je pre mňa ideálny.
Komentáre ku článku: Samoopaľovacie prípravky: ide to aj bez škvŕn na Prozeny.cz

Som naozaj spokojný. :) So samoopaľovacími prípravkami z drogérie som veľmi spokojná.
Recenzia od blogerky Lady's Make-up Bag