O značke

Vitajte v tíme St. Moriz!


VYROBENÉ V UK

Chcete sa dozvedieť niečo z našej histórie? Náš obľúbený rad samoopaľovacích prípravkov St.Moriz začali vyvíjať a vyrábať odborníci zo salónov v roku 2008. Značka začala svoju cestu v Spojenom kráľovstve a s radosťou môžeme povedať, že o viac ako 14 rokov neskôr stále vyvíjame a vyrábame naše výrobky na rovnakom mieste.
Keď sa značka St.Moriz objavila na scéne, britskému trhu dominovala hŕstka drahých samoopaľovacích značiek, takže nám bolo jasné, že by sme mali vytvoriť vysokokvalitný produkt, ktorý by bol cenovo dostupný a prístupný pre všetkých. Začali sme s niekoľkými výrobkami a okamžite sme zaznamenali úspech na mladom, rozvíjajúcom sa trhu s kozmetikou.
Značka sa postupne rozrastala a čoskoro sme sa stali jednou z popredných značiek samoopaľovacích prípravkov v Spojenom kráľovstve! Náš tím odborníkov neustále vyvíja nové a inovatívne spôsoby, ako zlepšiť vaše opálenie.

OCENENIA QUEENS

Sme hrdí na to, že značka St. Moriz získala ocenenie The Queen's Awards for Enterprise. Toto ocenenie sa udeľuje podnikom Spojeného kráľovstva, ktoré dosiahli vynikajúce výsledky v oblasti inovácií, medzinárodného obchodu, udržateľného rozvoja a podpory príležitostí prostredníctvom sociálnej mobility.

BEZ KRIMINALITY

Sme hrdí na zajačika Leaping Bunny. Celosvetový program Leaping Bunny vyžaduje normy bez krutosti nad rámec zákonných požiadaviek. Všetky naše kozmetické výrobky a výrobky osobnej starostlivosti pod vlastnou značkou sú schválené v rámci programu Cruelty Free International Leaping Bunny, ktorý je medzinárodne uznávaným zlatým štandardom pre výrobky bez krutosti. Aktívne monitorujeme našich dodávateľov, aby sme zabezpečili, že naše výrobky budú naďalej spĺňať kritériá Leaping Bunny. Náš systém monitorovania dodávateľov je tiež predmetom nezávislého auditu. Viac informácií o Cruelty Free International, Leaping Bunny a kritériách Leaping Bunny nájdete na www.crueltyfreeinternational.org.

VEGAN

Naše výrobky sú nielen Cruelty free, ale sme tiež hrdí na to, že sme vegánski! Sme tím milovníkov zvierat a v posledných rokoch sme tvrdo pracovali na tom, aby sme zabezpečili, že všetok náš sortiment je vhodný pre vegánov. Nielen to, ale aj všetky samoopaľovacie produkty, ktoré od tohto dňa uvedieme na trh, budú vegánske!

CENY

Na vývoji nášho úžasného sortimentu výrobkov sme tvrdo pracovali, preto sme veľmi hrdí na ocenenia, ktoré sme získali! Patrí medzi ne ocenenie za najlepšie falošné opálenie na Global Makeup Awards 2021 s naším sprejom na opaľovanie v plechovke, najlepšia značka falošného opálenia na Fabulous Beauty Awards 2020 a náš sprej na opaľovanie v plechovke Advanced Pro získal zlato v kategórii najlepší nový vegánsky kozmetický výrobok a bronz v kategórii najlepší nový výrobok na opaľovanie a starostlivosť o pokožku na Pure Beauty Awards London 2020.

St.Moriz v súčasnosti ponúka dve produktové línie

Rad Professional - svetovo uznávaná samoopaľovacia kozmetika známa svojimi vynikajúcimi výsledkami za skvelú cenu. Rad Professional ponúka profesionálne bezchybné samoopaľovanie v prirodzenom odtieni, bez škvŕn a nepríjemného zápachu. Na českom trhu je od roku 2015 a výrobky tejto línie si získali už tisíce spokojných zákazníkov.

Rad Advanced - nový rad Advanced predstavuje to najlepšie v oblasti samoopaľovania. S touto špičkovou líniou sa môžete tešiť na dlhšie trvajúce samoopaľovanie, vylepšené zložky a špeciálnu technológiu vône, ktorá vám zlepší náladu! Ste pripravení posunúť svoje samoopaľovanie na vyššiu úroveň? Doprajte si prvotriedne samoopaľovanie bez jedinej chyby. Vybrané výrobky z radu Advanced sú k dispozícii aj v parfumériách FAnn.