Ako používať samoopaľovacie peny

AKO POUŽÍVAŤ SAMOOPAĽOVACIU PENU

Samoopaľovacie peny sú pravdepodobne jedným z najobľúbenejších spôsobov samoopaľovania a sú skvelé pre začiatočníkov aj skúsených samoopaľovačov.

Opaľovanie pre každý odtieň pleti

Náš široký sortiment samoopaľovacích pien obsahuje samoopaľovacie prípravky pre každý odtieň pokožky, takže či už potrebujete opálenie už za jednu hodinu, aby ste si udržali čisté obliečky, alebo chcete získať okamžité opálenie, máme pre vás ten správny produkt.

Opaľovanie bez šmúh

Jednou z našich najobľúbenejších pien je samoopaľovacia pena na stredné alebo tmavé opálenie. Táto samoopaľovacia pena obsahuje okamžité farebné vodítko (alebo bronzer), ktoré ukáže, kam ste výrobok naniesli, a zabezpečí rovnomerné opálenie bez šmúh. Ak vám to nestačí, táto pena obsahuje aj dokonalú kombináciu aloe vera a vitamínu E, aby vaše samoopaľovanie vydržalo dlhšie a vaša pokožka bola hodvábne hladká!

Pripravte sa na opálenie

Najskôr si urobte peeling a ohoľte sa aspoň 24 hodín pred plánovaným nanesením samoopaľovacieho prípravku. Odporúčame náš profesionálny samoopaľovací prípravok Skin Primer, ktorý pomocou prírodných zrniek pripraví vašu pokožku na opaľovanie tým, že odstráni odumreté kožné bunky a vyhladí povrch pokožky, aby vaše opálenie vydržalo dlhšie!

Kruhové pohyby

Teraz ste o krok bližšie k dosiahnutiu dokonalého výsledku a ste pripravení na nanášanie samoopaľovacieho prípravku. Na začiatok je dobré zaobstarať si aplikačnú rukavicu, ktorá vám pomôže dosiahnuť bezchybný výsledok a zabráni nechcenému zafarbeniu vašich dlaní! Napumpujte vybraný samoopaľovací prípravok na rukavicu a potom ho začnite krúživými pohybmi dobre rozotierať po tele a tvári, ak vybraná pena obsahuje bronzer, okamžite uvidíte, či ste nevynechali nejaké oblasti. Problematické bývajú oblasti ako kolená, lakte a ruky. Aby ste sa vyhli šmuhám, pokrčte pri nanášaní kolená a lakte a rukami vytvorte tvar pazúrika, možno sa budete cítiť trochu hlúpo, ale výsledok bude stáť za to:)

Dajte si nohy hore

Možno ste už skončili s opaľovaním, ale ešte ste neskončili! Predtým, ako sa oblečiete, sa uistite, že vaše opálenie je úplne suché, aby ste nemali škvrny. Ak samoopaľovacia pena obsahuje bronzer, odporúčame v deň aplikácie nosiť voľné tmavé oblečenie, aby ste zabránili prenosu. Počas tvorby opálenia odporúčame vyhýbať sa kontaktu s vodou, poteniu alebo aplikácii akýchkoľvek iných produktov na pokožku. Mimochodom, je to perfektná zámienka, ako sa vyhnúť umývaniu riadu! Každý samoopaľovací prípravok je trochu iný, preto je dôležité skontrolovať čas vývoja opálenia - v priemere je to zvyčajne 4-8 hodín. Po dosiahnutí cieľa sa jednoducho umyte - počas prvej sprchy sa vyhnite akýmkoľvek mydlám, sprchovým gélom alebo šampónu.